BARON ECO 6 l/min, stojánková dřezová baterie, 186mm, otočné ramínko, chrom
Kód: 612.050.12Detailní popis produktu
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | BARON |
| 3D model | ANO |
| Výška | 139 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 117 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Průtok (3 bar) | 6.000 l/min |
| Hmotnost | 0.9460 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913121470 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřezové vodovodní baterie stojánkové |
|---|---|
| Záruka: | 84 |
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 8590913121470 |
| Výška: | 139mm |
| Balení: | 2ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Průtok (3 bar): | 6l/min |
| Průměr kartuše: | 35mm |
| Záruka: | 7 let |
| Instalace: | Stojánková |
| Druh ovládání: | Páka |
| Ostatní: | Otočné ramínko |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška výtoku: | 117mm |
| 3D model: | ANO |
| Série: | BARON |
| Série ID: | series.133500468461945 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
