BARON ECO 3,8 l/min, nástěnná baterie, chrom
Kód: 612.015.11Detailní popis produktu
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | BARON |
| 3D model | ANO |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Průtok (3 bar) | 3.800 l/min |
| Hmotnost | 1.5020 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913116759 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřezové vodovodní baterie nástěnné |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.5 kg |
| EAN: | 8590913116759 |
| Balení: | 2ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Průtok (3 bar): | 3.8l/min |
| Průměr kartuše: | 35mm |
| Záruka: | 2 roky |
| Instalace: | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání: | Páka |
| Ostatní: | Otočné ramínko |
| Tvar: | Kruhové |
| 3D model: | ANO |
| Série: | BARON |
| Série ID: | series.133500468461945 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
