ATON stojánková dřezová baterie se sprškou, chrom
Kód: EV125Detailní popis produktu
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 98 mm |
| Výška | 450 mm |
| Hloubka | 258 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 25 mm |
| Výška výtoku | 150 mm |
| Ostatní | Výsuvná hubice/sprcha, Flexibilní ramínko |
| Hmotnost | 3.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913111938 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dřezové vodovodní baterie s výsuvnou sprchou |
|---|---|
| Záruka: | 72 |
| Hmotnost: | 3.5 kg |
| EAN: | 8590913111938 |
| Šířka: | 98mm |
| Výška: | 450mm |
| Hloubka: | 258mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 25mm |
| Záruka: | 6 let |
| Instalace: | Stojánková |
| Druh ovládání: | Páka |
| Ostatní: | Výsuvná hubice/sprcha;Flexibilní ramínko |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška výtoku: | 150mm |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
