AQUALINE 35 umyvadlová baterie s otočnou hubicí, ECO kartuše, chrom
Kód: 52196-01Související produkty
Detailní popis produktu
Série vodovodních pákových baterií AQUALINE 35 představuje kombinaci tradičního jednoduchého designu a kvality provedení za příznivou cenu.
ECO kartuše
Systém úspory spotřeby vody a energie: V základní poloze vytéká studená voda, postupným otáčením páky doleva se přidává voda teplá. Průtok vody je regulován zvednutím páky baterie.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | AQUALINE 35 |
| Šířka | 42 mm |
| Výška | 106 mm |
| Hloubka | 150 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výška výtoku | 80 mm |
| Ostatní | Otočné ramínko, Úsporná ECO |
| Hmotnost | 0.8700 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913970030 |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové vodovodní baterie stojánkové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.87 kg |
| EAN: | 8590913970030 |
| Šířka: | 42mm |
| Výška: | 106mm |
| Hloubka: | 150mm |
| Balení: | 2ks |
| Materiál: | Mosaz |
| Průměr kartuše: | 35mm |
| Instalace: | Stojánková |
| Druh ovládání: | Páka |
| Ostatní: | Otočné ramínko;Úsporná ECO |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška výtoku: | 80mm |
| Série: | AQUALINE 35 |
| Série ID: | series.133500468461941 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
