APOLLO WC štětka závěsná, mléčné sklo, černá mat
Kód: 1416-08BDetailní popis produktu
Série APOLLO zaujme moderním vzhledem i zajímavou cenou. Sklenička, mýdelník, nádobka dávkovače mýdla a WC štětky jsou z mléčného skla.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | APOLLO |
| Rozměr | 105x380x140 mm |
| Šířka | 105 mm |
| Výška | 380 mm |
| Hloubka | 140 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Sklo, Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost | 1.0600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913970122 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | WC štětky na stěnu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.06 kg |
| EAN: | 8590913970122 |
| Šířka: | 105mm |
| Výška: | 380mm |
| Hloubka: | 140mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Sklo;Slitina |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | WC štětka |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Hranaté |
| Série: | APOLLO |
| Série ID: | series.133500468461849 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
