APOLLO dvojháček, černá mat
Kód: 1416-23BDetailní popis produktu
Série APOLLO zaujme moderním vzhledem i zajímavou cenou. Sklenička, mýdelník, nádobka dávkovače mýdla a WC štětky jsou z mléčného skla.
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | APOLLO |
| Rozměr | 85x35x60 mm |
| Šířka | 85 mm |
| Výška | 35 mm |
| Hloubka | 60 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dvojháček |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost | 0.1700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913970108 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Háčky a věšáky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8590913970108 |
| Šířka: | 85mm |
| Výška: | 35mm |
| Hloubka: | 60mm |
| Balení: | 1ks |
| Materiál: | Slitina |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Dvojháček |
| Instalace: | Vrtání |
| Tvar: | Hranaté |
| Série: | APOLLO |
| Série ID: | series.133500468461849 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
