ABELINE rohová police rockstone 250x250mm, concrete
Kód: AE250-4033Detailní popis produktu
Police je dodávána se samolepicími podpěrami, které se po zatvrdnutí lepidla odstraní.
Solid Surface (Rockstone, umělý kámen, technický mramor)
Solid Surface je masivní neporézní materiál vyrobený ze směsi přírodního kamene a akrylátu. Má homogenní pevný povrch a používá se především pro výrobu pracovních desek. Díky rozmanitosti barev a textur se dobře kombinuje s jinými materiály. Péče o něj je snadná: škrábance lze snadno odstranit pomocí měkkých čisticích prostředků a znovu tak obnovit lesk povrchu. Navíc vyniká odolností proti skvrnám a je nenasákavý.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ABELINE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 250x12x250 mm |
| Délka | 250 mm |
| Šířka | 250 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Solid Surface |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička: rohová |
| Instalace | Lepení |
| Hmotnost | 1.9028 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913997099 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Police a poličky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.9 kg |
| EAN: | 8590913997099 |
| Šířka: | 250mm |
| Výška: | 12mm |
| Hloubka: | 250mm |
| Balení: | 1ks |
| Délka: | 250mm |
| Materiál: | Solid Surface |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Polička: rohová |
| Instalace: | Lepení |
| Tvar: | Hranaté |
| 3D model: | ANO |
| Série: | ABELINE |
| Série ID: | series.207369610985945 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
