ABELINE police s hrazdou rockstone 600mm, bílá mat
Kód: AB604-0101Detailní popis produktu
Police je dodávána se samolepicími podpěrami, které se po zatvrdnutí lepidla odstraní.
Solid Surface (Rockstone, umělý kámen, technický mramor)
Solid Surface je masivní neporézní materiál vyrobený ze směsi přírodního kamene a akrylátu. Má homogenní pevný povrch a používá se především pro výrobu pracovních desek. Díky rozmanitosti barev a textur se dobře kombinuje s jinými materiály. Péče o něj je snadná: škrábance lze snadno odstranit pomocí měkkých čisticích prostředků a znovu tak obnovit lesk povrchu. Navíc vyniká odolností proti skvrnám a je nenasákavý.
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ABELINE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 600x80x86 mm |
| Délka | 600 mm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 80 mm |
| Hloubka | 86 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Solid Surface |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička |
| Instalace | Lepení |
| Hmotnost | 2.1350 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913119576 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Police a poličky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 2.14 kg |
| EAN: | 8590913119576 |
| Šířka: | 600mm |
| Výška: | 80mm |
| Hloubka: | 86mm |
| Balení: | 1ks |
| Délka: | 600mm |
| Materiál: | Solid Surface |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Polička |
| Instalace: | Lepení |
| Tvar: | Hranaté |
| 3D model: | ANO |
| Série: | ABELINE |
| Série ID: | series.207369610985945 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
